Personal Protection Dogs K9 (posłuszeństwo i obrona w życiu codziennym)

„Właściwie wyszkolony pies ochroni Ciebie i twoją rodzinę w niebezpiecznej sytuacji i pozwoli cieszyć się spokojem”

zakres szkolenia:

Szkolenie obronne, które ma na celu  poprawę posłuszeństwa oraz naukę prawidłowej reakcji psa na zagrożenie. Wyczula jego zmysły, rozwija naturalne popędy, pasje i zwiększa pewność siebie.

Szkolenia dedykowane dla osób, zainteresowanych tematyką obrony użytkowej
i posłuszeństwa w życiu codziennym, jak również dla firm z branży ochrony osób i mienia, które.

Poprzez regularne treningi nie uczymy psa agresji, lecz wzmacniamy pewność siebie co powoduje, że pies potrafi prawidłowo i skutecznie podjąć działanie  w przypadku konieczności obrony przewodnika, jego rodziny, pojazdu, domu. Mimo swoich umiejętności pozostaje on psem rodzinnym, socjalnym, nie stwarzającym zagrożenia, a reagującym tylko w sytuacji niebezpiecznej. Właściciel pracuje z psem, uczy się jak właściwie kontrolować zwierzę w sytuacjach krytycznych, po przez pozytywne metody pracy.

W sytuacji zagrożenia wyszkolony pies jest pierwszą linią obrony. Jest w stanie wykrywać zagrożenie na długo przed tym, zanim zdoła zrobić to człowiek lub urządzenie. Sama obecność psa sprawia, że ​​osoby rezygnują z potencjalnego ataku, gdyż obawiają się dekonspiracji działań oraz umiejętności psa.

Prowadzimy również zajęcia profilaktyczne i prewencyjne w placówkach oświatowych, które mają na celu przedstawienie zasad właściwego zachowania w przypadku spotkania z obcym psem. Jak unikać konfliktów  z psem i właściwie interpretować zachowanie czworonoga.